Buhalteris ar buhalterinės apskaitos įmonė

 

BUHALTERIS AR BUHALTERINĖS APSKAITOS ĮMONĖ?

“Reikalingas buhalteris” – tai pirma mintis, kuri šauna į galvą įsisteigus įmonę. Buhalteris reikalingas visoms įmonėms, nepriklausomai  nuo vykdomos veiklos, ar tai būtų statybinė įmonė, prekybos įmonė ar viešoji įstaiga, visais įmonės veiklos etapais, nuo įsteigimo iki likvidavimo. Stambios įmonės dažnai turi kelis buhalterius, visi jie atlieka skirtingas funkcijas, tuo metu smulkioms įmonėms užtenka ir vieno buhalterio.

Antra mintis, ką pasirinkti: samdomą buhalterį ar buhalterinių paslaugų įmonę? Kiekvienas pasirinkimas turi savo pranašumus. Buhalterinės apskaitos įmonė turi žymiai daugiau privalumų nei samdomas buhalteris:

  • Buhalterių, dirbančių apskaitos įmonėje, kvalifikacija  būna žymiai aukštesnė nei samdomo buhalterio, o paslaugos kainuoja mažiau;

  • Apskaitos įmonė niekada neprašys pakelti atlyginimo vien už tai, kad lankė papildomus kursus, kėlėsi kvalifikaciją t.t.

  • Nereikia kurti naujos darbo vietos. Pirkti brangios biuro technikos, kanceliarinių reikmenų, brangių buhalterinių programų.

  • Apskaitos įmonės buhalteriai aptarnauja ne vieną įmonę, o jų veikla dažniausiai būna labai skirtinga, todėl turi daugiau patirties įvairiose srityse. Suteiks Jums informacijos visais rūpimais klausimais.;

  • Nereikia mokėti už jokius kvalifikacijos kėlimo kursus, kurie buhalteriams yra būtini, už tai sumoka samdoma įmonė;

  • Jums nereikės mokėti už konsultantų paslaugas, apskaitos įmonės specialistai Jus nemokamai pakonsultuos ir atsakys į visus Jus dominančius klausimus;

  • Apskaitos įmonė niekada nesusirgs, neišeis atostogų, neišeis iš darbo pačiu nepalankiausiu momentu, jūs visada gausite reikiamą pagalbą;

  • Pasirikdami apskaitos įmonę Jūs apsisaugosite nuo buhalterių – apsišaukėlių, kurie dedasi tikrais specialistais, nors iš tikrųjų esą nieko verti. Tokiose įmonėse vykdoma didelė darbuotojų atranka, dirba ne vienas buhalteris, taigi apsišaukėliai labai greitai išaiškinami ir jų paslaugų atsisakoma.

Buhalterinės apskaitos imonės privalumų yra gan daug, tačiau čia pateikti tik pagrindiniai, o sprendimą, kas tvarkys Jūsų buhalteriją, priimate Jus pats.

www.parduodaimone.lt

info@parduodaimone.lt

Tel.: + 370 607 686111