Buhalterinė apskaita

BUHALTERINĖ APSKAITA: VEDIMAS, TVARKYMAS, KONSULTACIJOS

Mūsų kompanija teikia įvairias įmonių apskaitos tvarkymo paslaugas, tokias kaip įmonių buhalterinės apskaitos vedimas, apleistos buhalterijos tvarkymas, įmonių likvidavimas ir kitos. Bendradarbiavimas su mumis padės jums sutaupyti iki 70proc. lėšų, kurias jūs skirtumete naujos darbo vietos sukūrimui.

Mes neskirstome klientų į kategorijas, esame viena komanda, kurios tikslas – viską atlikti laiku, kokybiškai bei su optimaliomis sąnaudomis. Tai ypač aktualu naujai sukurtoms įmonėms, nes įdarbinant kvalifikuotą finansinės apskaitos specialistą atitenka įmonei nemaža finansinė našta.

Sudarius apskaitos vedimo sutartį su mūsų įmone, mes perimame visas pareigas susijusias su įmonės buhalterija. Apskaitą tvarkome pagal šiuolaikinius reikalavimus ir įstatymuose numatytus standartus. Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai, turintys darbo patirties pačiose įvairiausiose veiklos rūšyse, todėl mūsų paslaugos daug efektyvesnės nei samdomo buhalterio, ar kitų panašia veikla užsiimančių įmonių. Mūsų buhalteriai, konsultantai mokesčių klausimais, auditoriai ir teisininkai, padės jums išvengti dažnai pasitaikančių klaidų vedant apskaitą diletantams.

Mūsų teisininkai visada su mielu noru Jums padės jei kils klausimų dėl licencijų, leidimų bei atestatų gavimo tvarkos.

Buhalterinių paslaugų kaina nustatoma kiekvienai įmonei individualiai, priklausomai nuo įmonės darbuotojų arba išrašytų ir gautų buhalterinių dokumentų skaičiaus. Standartinė buhalterinių paslaugų kaina nuo 129 €/mėn. į šią kainą įeina vieno darbuotojo apskaita ir 15 dokumentų (pirkimo, pardavimo s/f ir vienas banko išrašas).

Mūsų įmonės teikiamos paslaugos: buhalterinė apskaita, apleistos buhalterijos tvarkymas, įmonių steigimas, įmonių likvidavimas, licencijų, statybos atestatų išdavimas.

Jeigu Jus sudomino mūsų teikiamos paslaugos, užpildykite užklausų formą arba susisiekite nurodytu telefonu.

www.parduodaimone.lt

info@parduodaimone.lt

tel.: +370 607 86111