Papildomos paslaugos

LICENCIJOS

Transporto licencija – leidimas užsiimti krovinių gabenimo ar keleivių vežimo veikla. 

Licenciją išduoda Valstybinė transporto inspekcija VKTI per 30 dienų nuo prašymo ir visų reikiamų dokumentų gavimo dienos. Prašymo nagrinėjimas gali užtrukti ir ilgiau, tačiau to galima išvengti nusiperkant jau veikiančią įmonę su galiojančia transporto licencija. Kitas būdas: patikėti dokumentų ruošimą ir jų pridavimą Mūsų įmonėje dirbantiems ir tuo užsiimantiems specialistams, kurie pateiks visus dokumentus Valstybinei transporto inspekcijai. Mūsų darbuotojai turi nemažai patirties dirbant su Įmonių licencijavimu ir pasirūpins, kad visas licencijos išdavimo procesas praeitų be nesklandumų. Mes tvarkingai paruošime visus reikalingus dokumentus, priduosime juos į Valstybinę transporto inspekciją, pakonsultuosime visais su transporto licencija susijusiais klausimais, padėsime pašalinti tokius trūkumus kaip transporto stovėjimo aikštelės nebuvimas, vadybininko su transporto kompetencijos pažymėjimu nebuvimas ir t.t.

Taip pat mes visada galime pasiūlyti Transporto įmonių su išimta ir galiojančia licencija. Po įmonės pardavimo (užtrunka 1 dieną)

STATYBOS ATESTATAS

Statybos atestatas – Aplinkos ministerijos išduodamas dokumentas, suteikiantis teisę būti ypatingo statinio projektuotoju, statybos rangovu, statinio projekto ar statinio ekspertizės rangovu;

Tvarkome statybos įmonių atestacijų ir kitų kvalifikacijos dokumentų gavimo dokumentus ir procedūras.

Statybos įmonių atestavimas yra procedūra, kurios metu aplinkos ministro patvirtinta Komisija įvertina, ar įmonė yra pasirengusi vykdyti atitinkamą veiklą ypatinguose statiniuose, ir išduoda atestatą. Europos Sąjungos ir kitų valstybių statybos įmonių veiklos dokumentai vertinami pagal jų atitikimą Lietuvos teisinei bazei.

Domitės šia arba kita Parduodaimone.lt teikiama paslauga?

Spausikite ČIA ir pateikite užklausą. Atsakysime jums kuo skubiau!

Susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktų forma svetainės dešinėje

Skambinkite tel. +370 607 86111, rašykite el.paštu info@parduodaimone.lt arba rašykite skype parduodaimone